logo-mini

Sabit güneş kırıcılar

GÜNEŞ KIRICI SİSTEMLERİ34-sabit-gunes-kirici-gunes-kirici gunes-kirici_clip_image001

Alüminyum Güneş Kırıcılar, güneş kontrolü sağlayarak iç mekanda konfor seviyesini artırırken cephe tasarımında modern çizgiler yaratmaktadır.

Alüminyum Güneş Kırıcılardan ihtiyacınıza ve cephenize en uygun olanını seçerek şık ve çağdaş çözümlere ulaşılabilmektedir. Güneş ışığı her ne kadar sağlık için gerekli ise de kontrol altına alınmadığı takdirde rahatsızlık verilmektedir. Hem ışık, hem de ısı artışı çalışma ve yaşama ortamınızda huzursuzluk yaratmaktadır.

Farklı ölçü seçenekleri olan bu sistemde badem ya da kutu formlu güneş kırıcı lamellerin ölçüleri mimari projenize göre belirlenmektedir. Lameller, güneşin açısına göre sabit yapılabildiği gibi motorlu sistem seçeneği ile güneşi tamamen kontrol altına almanız da mümkündür.
Hareketli ve sabit güneş kırıcı sistemleri mimari projeye uygun olarak yatay ve düşey olarak uygulanabilmektedir.

Tasarlanacak olan sistem cepheyi güneşten korumak ve gölge oluşturmakla ile birlikte bina cephesine estetik değerler de kazandırabilmelidir.
CKARE CEPHE, elipsoid,yuvarlak,köşeli,silindirik gibi çeşitli dizayn ve boyutlarda alüminyum ve paslanmaz çelik profiller kullanarak sabit/hareketsiz ve güneş ışıklarına duyarlı sensörler vasıtasıyla hareket edebilen farklı çalışma prensiplerine sahip paneller tasarlar,üretir ve uygular.

Referans